Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK HOLCIM PRACHOVICE - SK OEZ TESTA LETOHRAD ,,B“ 1:2

28. 2. 2010
Prachovice - Letohrad B    1:2    (0:1, 1:1, 0:0)
 
První třetina se nesla ve znamení vzájemného oťukávání a seznamování se s míčkem po dlouhé zimní pauze. Hra byla neurovnaná, plná nepřesností avšak mírně navrch měli hráči Letohradu. Snaha vymazat ze hry střední pásmo a střílet ze všech pozic se vyplatila ve 14. minutě, kdy na sebe tíhu zodpovědnosti prvního jarního gólu vzal hostující Mazurkiewicz, jehož slalom mezi obránci a následná dorážka před brankou zaznamenala vedoucí gól Letohradu – 0:1.
 
Takzvaný gól do šatny domácí zaskočil natolik, že hned v úvodu druhého dějství nechali obránci velký prostor letohradskému útočníkovi Ptáčkovi, který vypálil z levého kruhu a trefil přesně do levého horního rohu za Brožkem – 0:2. Hru ve druhé třetině rozkouskovala řada vyloučení, ale ani na jedné straně nebyla využita. Naopak! Při třetí letohradské přesilovce při snaze založit útočnou akci, vystihl nahrávku Nožky domácí Jerusalém, který se sám řítil na Matyáše a nedal mu střelou nad beton šanci – 1:2.
 
Ve třetí třetině se čekal mohutný nápor domácích se snahou o vyrovnání, ale dobrá obranná hra Letohradských v kombinaci se spolehlivým výkonem brankáře Matyáše dlouho nedávali žádnou větší příležitost. Ta přišla až v závěru utkání, kdy se z ojedinělého přečíslení v útočné třetině Prachovic třáslo břevno za Matyášem. S ukazatelem skóre nepohnula ani závěrečná power play domácích a tak všechny 3 body skončily v Letohradě.
 
Branky a asistence: Jeruzalém - Mazurkiewicz, Ptáček (Chmelíček)
Střely: 32:27
Vyloučení: 4:2 využití: 0:0, v oslabení: 1:0
Rozhodčí: Nečas, Komárek
Počet diváků: 20
 
Sestava Letohradu: Matyáš – Nožka, Holeček – Janďourek, Kovář – Chmelíček, Šourek P., Ptáček – Šourek M., Mazurkiewicz, Podhájecká - Veselý