Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK OEZ TESTA LETOHRAD ,,B“ – DDM ALFA PARDUBICE 0:3

15. 3. 2008
Letohrad B – Alfa Pardubice 0:3   (0:1, 0:2, 0:0)
 
Hosté z Pardubic se v Letohradě rozjížděli pomalu. Ze začátku utkání měli překvapivě mírně navrch domácí, vytvářeli si dobré příležitosti,ale na jaře je jejich střelecká bilance špatná -ve třech dosud odehraných zápasech pouze 4 vstřelené branky. Domácí drželi Alfu na dostřel až do desáté minuty, ale hned z toho byl gól v jejich síti.Po střele Dubišara od modré a závaru před brankou se míčku zmocnil Vršanský, který leč tísněn obráncem Nožkou, dokázal protlačit míček na tyč, kde si ho dezorientovaný Černický srazil sám do sítě - 0:1. I po obdržené brance byl Letohrad dál vyrovnaným soupeřem a jen zásluhou dobře chytajícího Odrášky, šli do kabin s jednogólovým náskokem hosté.
Ve druhé třetině však Alfa ukázala svoji sílu. Hned ve třetí minutě špatně rozehrál Černohous a přečíslení dva na jednoho vyřešil Golombiowsky střelou nad Černického beton – 0:2.Vedení o dva góly hosty uklidnilo, stáhli se do obrany a vyráželi do rychlých protiútoků. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, ale s přemíry snahy kupili chyby a ještě se nechali zbytečně vylučovat. V jedné této početní nevýhodě před koncem třetiny, využili hosté zaváhání domácího Nožky na modré, ve dvou se řítili sami na domácího Černického, Bittner těsně před brankářem přihrál úplně volnému Vršinskému, který měl před sebou prázdnou klec – 0:3.
V poslední třetině ještě několika zaváhání v obraně hosté nabídli šanci ke skórování například Šourkovi M., který byl po Nožkově přihrávce z rohu zcela sám před Odráškou,ale ten jeho pokus vytěsnil betonem mezi tři tyče a tak i zásluhou jeho dobrého výkonu odjížděla Alfa z Letohradu s plným bodovým ziskem.
 
Branky a asistence:Vršanský(Dubišar), Golombiowsky(Bittner), Vršinský(Bittner)
Střely: 33:29
Vyloučení: 4:6, využití: 0:1, v oslabení: 0:0
Rozhodčí: Vokurka, Horský
Diváků: 20
Sestava Letohradu: Černický – Janďourek, Doleček, Nožka, Kovář – Černohous, Ptáček,Pirkl – Furik, Šourek M., Chmelíček – Mlateček, Volštát, Šourek P.
 
Příští neděli 23.3. zajíždí domácí na horkou půdu do Chlumce nad Cidlinou. Boj o příčky zaručující play off začíná ve 14:00.